Úvod Starší žáci
Banner

Ročník 2016/2017

27.08.2016 10:00 TJ Krupka (2) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Krupka nezahájen
delegace
27.08.2016 10:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
27.08.2016 10:00 FK Litoměřicko (6) ASK Lovosice (7) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
28.08.2016 10:00 FK JUNIOR Děčín (1) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Máchovka nezahájen
delegace
28.08.2016 10:00 SK Štětí (5) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
28.08.2016 10:15 FK Jiskra V. Březno (4) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu

2. kolo 04.09.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
03.09.2016 10:00 FK Litoměřicko B (12) ASK Lovosice (7) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
03.09.2016 10:00 SK Roudnice n.L. (8) FK Litoměřicko (6) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
03.09.2016 10:00 TJ Hvězda Trnovany (10) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace
změna termínu
03.09.2016 15:00 FK JUNIOR Děčín (1) TJ Krupka (2) -- : -- Máchovka nezahájen
delegace
04.09.2016 10:00 FK Ústí n.L. (9) SK Štětí (5) -- : -- Městský stadion UMT nezahájen
delegace
04.09.2016 10:00 SK Sokol Brozany (11) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace

3. kolo 11.09.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
10.09.2016 10:00 TJ Krupka (2) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Krupka nezahájen
delegace
10.09.2016 10:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
10.09.2016 10:00 FK Litoměřicko (6) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
11.09.2016 10:00 ASK Lovosice (7) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace
11.09.2016 10:00 SK Štětí (5) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
11.09.2016 10:15 FK Jiskra V. Březno (4) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu

4. kolo 18.09.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
17.09.2016 10:00 FK Litoměřicko B (12) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
17.09.2016 10:00 TJ Hvězda Trnovany (10) FK Litoměřicko (6) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace
17.09.2016 10:00 FK JUNIOR Děčín (1) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Máchovka nezahájen
delegace
změna termínu
17.09.2016 10:00 TJ Krupka (2) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Krupka nezahájen
delegace
18.09.2016 10:00 SK Sokol Brozany (11) SK Štětí (5) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace
18.09.2016 10:00 FK Ústí n.L. (9) ASK Lovosice (7) -- : -- areál Klíše - tráva nezahájen
delegace

5. kolo 25.09.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
24.09.2016 10:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
24.09.2016 10:00 FK Litoměřicko (6) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
24.09.2016 10:00 SK Roudnice n.L. (8) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
25.09.2016 10:00 ASK Lovosice (7) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace
25.09.2016 10:00 SK Štětí (5) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
25.09.2016 10:15 FK Jiskra V. Březno (4) TJ Krupka (2) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu

6. kolo 02.10.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
01.10.2016 10:00 TJ Krupka (2) SK Štětí (5) -- : -- Krupka nezahájen
delegace
01.10.2016 10:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
změna termínu
01.10.2016 10:00 FK Litoměřicko B (12) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
01.10.2016 10:00 TJ Hvězda Trnovany (10) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace
02.10.2016 10:00 SK Sokol Brozany (11) ASK Lovosice (7) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace
02.10.2016 10:00 FK JUNIOR Děčín (1) FK Litoměřicko (6) -- : -- Děčín- UMT nezahájen
delegace

7. kolo 09.10.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
08.10.2016 10:00 FK Litoměřicko (6) TJ Krupka (2) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
08.10.2016 10:00 SK Roudnice n.L. (8) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
09.10.2016 10:00 FK Ústí n.L. (9) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Městský stadion UMT nezahájen
delegace
09.10.2016 10:00 ASK Lovosice (7) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace
09.10.2016 10:00 SK Štětí (5) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
09.10.2016 10:15 FK Jiskra V. Březno (4) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu

8. kolo 16.10.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
15.10.2016 10:00 FK Litoměřicko B (12) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
15.10.2016 10:00 FK JUNIOR Děčín (1) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Děčín- UMT nezahájen
delegace
15.10.2016 10:00 TJ Krupka (2) ASK Lovosice (7) -- : -- Krupka nezahájen
delegace
15.10.2016 10:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) FK Litoměřicko (6) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
16.10.2016 10:00 SK Sokol Brozany (11) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace
16.10.2016 10:15 FK Jiskra V. Březno (4) SK Štětí (5) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu

9. kolo 23.10.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
22.10.2016 10:00 FK Litoměřicko (6) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
změna termínu
22.10.2016 10:00 SK Roudnice n.L. (8) TJ Krupka (2) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
23.10.2016 10:00 FK Ústí n.L. (9) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- areál Klíše - tráva nezahájen
delegace
23.10.2016 10:00 TJ Hvězda Trnovany (10) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace
23.10.2016 10:00 SK Štětí (5) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
23.10.2016 10:00 ASK Lovosice (7) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace

10. kolo 30.10.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
29.10.2016 10:00 SK Štětí (5) FK Litoměřicko (6) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
29.10.2016 10:00 FK Litoměřicko B (12) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
29.10.2016 10:00 FK JUNIOR Děčín (1) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Děčín- UMT nezahájen
delegace
29.10.2016 10:00 TJ Krupka (2) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Krupka nezahájen
delegace
29.10.2016 10:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
30.10.2016 10:15 FK Jiskra V. Březno (4) ASK Lovosice (7) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu

11. kolo 06.11.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
05.11.2016 10:00 SK Roudnice n.L. (8) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
změna termínu
05.11.2016 14:00 FK Ústí n.L. (9) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Městský stadion UMT nezahájen
delegace
06.11.2016 10:00 TJ Hvězda Trnovany (10) TJ Krupka (2) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace
06.11.2016 10:00 SK Sokol Brozany (11) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace
06.11.2016 10:00 FK Litoměřicko (6) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
06.11.2016 10:00 ASK Lovosice (7) SK Štětí (5) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace

12. kolo 13.11.2016 10:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
12.11.2016 10:00 FK Litoměřicko B (12) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
12.11.2016 10:00 TJ Hvězda Trnovany (10) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace
12.11.2016 10:00 SK Roudnice n.L. (8) SK Štětí (5) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
12.11.2016 13:00 FK Ústí n.L. (9) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Městský stadion UMT nezahájen
delegace
změna termínu
13.11.2016 10:00 ASK Lovosice (7) FK Litoměřicko (6) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace
13.11.2016 10:00 SK Sokol Brozany (11) TJ Krupka (2) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace

13. kolo 31.08.2016 17:00

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
31.08.2016 17:00 ASK Lovosice (7) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace
31.08.2016 17:00 FK Litoměřicko (6) SK Roudnice n.L. (8) -- : -- Litoměřice nezahájen
delegace
31.08.2016 17:00 SK Štětí (5) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
31.08.2016 17:00 FK Jiskra V. Březno (4) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu
31.08.2016 17:00 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace
31.08.2016 17:00 TJ Krupka (2) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Krupka nezahájen
delegace

14. kolo 21.09.2016 16:30

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
21.09.2016 15:00 FK Ústí n.L. (9) FK Litoměřicko (6) -- : -- Městský stadion UMT nezahájen
delegace
21.09.2016 16:30 SK Roudnice n.L. (8) ASK Lovosice (7) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
21.09.2016 16:30 FK Litoměřicko B (12) TJ Krupka (2) -- : -- Žitenice nezahájen
delegace
21.09.2016 16:30 FK JUNIOR Děčín (1) FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) -- : -- Děčín- UMT nezahájen
delegace
21.09.2016 16:30 SK Sokol Brozany (11) FK Jiskra V. Březno (4) -- : -- Brozany- UMT nezahájen
delegace
změna termínu
21.09.2016 16:30 TJ Hvězda Trnovany (10) SK Štětí (5) -- : -- Hvězda Trnovany nezahájen
delegace

15. kolo 28.09.2016 16:30

datum a časdomácíhostéskórehřištěpzn.akce
28.09.2016 14:00 SK Roudnice n.L. (8) FK Litoměřicko B (12) -- : -- Roudnice nezahájen
delegace
28.09.2016 16:30 ASK Lovosice (7) FK Ústí n.L. (9) -- : -- Lovosice nezahájen
delegace
28.09.2016 16:30 FK Litoměřicko (6) TJ Hvězda Trnovany (10) -- : -- Mlékojedy nezahájen
delegace
28.09.2016 16:30 SK Štětí (5) SK Sokol Brozany (11) -- : -- Štětí nezahájen
delegace
28.09.2016 16:30 FK Jiskra V. Březno (4) FK JUNIOR Děčín (1) -- : -- Velké Březno nezahájen
delegace
změna termínu
28.09.2016 16:30 FK ČESKÝ LEV Neštěmice (3) TJ Krupka (2) -- : -- Neštěmice nezahájen
delegace

11.kolo

Vaňov - FK Jiskra Velké Březno  3:6 (1:4)

branky: 3xTarasov,  3xŘíha

dokopná podzim

Dne 21.11.2015 bude dokopná mladších a starších žáků v kulturním domě Malečov.

čekají vás soutěže, diskotéka, karaoke a další.

info trenér starších žáků Jirka Ondrka.tel.732 416 071

9.kolo

Chuderov - FK Jiskra Velké Březno  4:0 (1:0)

branky: Tarasov, Tichý,Studnička,Hanuš

Více článků...
Příští utkání

 

"A"- team + B team

21.1.So16:00Těchlovice-Velké Březno (Neštěmice)