Úvod "B"- team
Banner

12.kolo

Svádov-Olšinky B - Velké Březno B 3:2 np (0:0)

Ostatní utkání 12. kola:

Trmice B - Petrovice B 3:1
SKP Sever - Telnice 9:1
Dubice - Přestanov B 0:5
SK Brná B - Božtěšice 8:1

Rozlosování - "B"- team

II. třída dospělých

 

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
28.08.16 17:00 FK Jiskra Velké Březno B (4) SKP Ústí nad Labem z.s. (11) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
03.09.16 17:00 Tělovýchovná jednota Sebuzín (12) FK Jiskra Velké Březno B (4) -- : -- Sebuzín
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
11.09.16 17:00 FK Jiskra Velké Březno B (4) Fotbalový klub Slovan Chabařovice (13) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
17.09.16 17:00 TJ ČSAD Libouchec o.s. B (1) FK Jiskra Velké Březno B (4) -- : -- Petrovice
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
25.09.16 16:30 FK Jiskra Velké Březno B (4) Tělovýchovná jednota FK Malečov (2) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
02.10.16 14:30 TJ Chlumec B (3) FK Jiskra Velké Březno B (4) -- : -- Chlumec
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
09.10.16 16:00 FK Jiskra Velké Březno B (4) VOLNO - VOLNÝ LOS (14) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
16.10.16 16:00 FK Jiskra Velké Březno B (4) TJ Spartak Valtířov občanské sdružení (5) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
22.10.16 15:30 Fotbalový klub amatérů Velké Chvojno (6) FK Jiskra Velké Březno B (4) -- : -- Velké Chvojno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
30.10.16 15:30 FK Jiskra Velké Březno B (4) TJ Vaňov, z.s. (7) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
05.11.16 14:00 FK Malé Březno (8) FK Jiskra Velké Březno B (4) -- : -- FK Malé Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
13.11.16 14:00 FK Jiskra Velké Březno B (4) Městský sportovní klub Trmice B (9) -- : -- Velké Březno
datum a čas domácí hosté skóre hřiště
28.09.16 16:30 T.J. Mojžíř B (10) FK Jiskra Velké Březno B (4) -- : -- T.J. Mojžíř

 

11.kolo

Velké Březno B - Trmice B 0:3 (0:2)

Ostatní utkání 11. kola:

Dubice - Telnice 3:1
SKP Sever - Petrovice B 4:2
Chabařovice B - Přestanov B 2:3
Svádov-Olšinky B - Božtěšice 4:0

10.kolo

Božtěšice - Velké Březno B 0:8 (0:1)

Ostatní utkání 10. kola:

Trmice B - SKP Sever 1:2 np
Telnice - Chabařovice B 0:7
Petrovice B - Dubice 3:4
Přestanov B - SK Brná B 3:2

Více článků...
Příští utkání

 

"A"- team + B team

21.1.So16:00Těchlovice-Velké Březno (Neštěmice)