Úvod "A"- team

16.kolo

Velké Březno - Šluknov 2:1 (0:0)alt

Ostatní utkání 16. kola:

SK Hrobce - Střekov 3:2
Srbice - Jílové 5:3
Libouchec - Rumburk 0:1 np
FK Česká Kamenice - Mojžíř 3:0
Soběchleby - Křešice 4:2
Travčice - Pokratice 2:4

Branky: Valenta, Borovec

15.kolo

Rumburk - Velké Březno 6:1 (1:0)alt

Ostatní utkání 15. kola:

Křešice - Srbice 2:5
Střekov - Soběchleby 7:1
Pokratice - FK Česká Kamenice 1:2 np
Mojžíř - SK Hrobce 1:2 np
Šluknov - Travčice 1:2
Jílové - Libouchec 0:3

Branka: Borovec z PK

Jiskra vstoupila do jara výhrou

Velké Březno - Jílové 3:1 (2:0)alt

Ostatní utkání 14. kola:

SK Hrobce - Pokratice 1:2 np
Křešice - Střekov 1:2 np
Srbice - Libouchec 2:1 np
FK Česká Kamenice - Šluknov 2:1
Travčice - Rumburk 2:5
Soběchleby - Mojžíř 1:3

Branky: Králíček, Borovec, Svoboda

Rozlosování - "A"- team

 

14. kolo 24.03.2018 15:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

24.03.2018 10:15

ASK Lovosice (12)

FK Jiskra V. Březno (3)

4 : 0 (PK:0:0)

Lovosice UMT

 

15. kolo 31.03.2018 16:30

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

31.03.2018 12:00

FK Jiskra V. Březno (3)

FK Česká Kamenice (13)

3 : 6 (PK:0:0)

Kamenný vrch UT

 

 

16. kolo 07.04.2018 16:30

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

07.04.2018 16:30

TJ Střekov (1)

FK Jiskra V. Březno (3)

-- : -- (PK:0:0)

Střekov

 

17. kolo 14.04.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

14.04.2018 17:00

FK Jiskra V. Březno (3)

Proboštov (2)

-- : -- (PK:0:0)

Velké Březno

 

18. kolo 21.04.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

21.04.2018 17:00

MSK Benešov n.P. (14)

FK Jiskra V. Březno (3)

-- : -- (PK:0:0)

Benešov nad Ploučnicí

 

19. kolo 28.04.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

28.04.2018 17:00

TJ Mojžíř (4)

FK Jiskra V. Březno (3)

-- : -- (PK:0:0)

Neštěmice- UMT

 

20. kolo 05.05.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

05.05.2018 17:00

FK Jiskra V. Březno (3)

TJ Oldřichov (5)

-- : -- (PK:0:0)

Velké Březno

 

21. kolo 12.05.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

12.05.2018 17:00

TJ ČSAD Libouchec (6)

FK Jiskra V. Březno (3)

-- : -- (PK:0:0)

Libouchec

 

22. kolo 19.05.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

19.05.2018 17:00

FK Jiskra V. Březno (3)

FK Schoeller Křešice (7)

-- : -- (PK:0:0)

Velké Březno

 

23. kolo 26.05.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

27.05.2018 17:00

FK JUNIOR Děčín (8)

FK Jiskra V. Březno (3)

-- : -- (PK:0:0)

ŘEZUZ Děčín

 

24. kolo 02.06.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

02.06.2018 17:00

FK Jiskra V. Březno (3)

Slavoj Bohušovice n.O. (9)

-- : -- (PK:0:0)

Velké Březno

 

25. kolo 09.06.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

10.06.2018 14:30

FK Rumburk (10)

FK Jiskra V. Březno (3)

-- : -- (PK:0:0)

Rumburk

 

26. kolo 16.06.2018 17:00

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

 

 

16.06.2018 17:00

FK Jiskra V. Březno (3)

FK Libochovice (11)

-- : -- (PK:0:0)

Velké Březno

 

 

Více článků...
Příští utkání

"A"team

7.4.So 16:30 Střekov-V.Březno

Dorost

8.4.Ne 10:00 V.Březno-Trnovany

Mladší žáci

8.4.Ne 14:00 Mojžíř-V.Březno

"B"team

8.4.Ne 16:30 V.Březno-Chlumec