Jílové - SK Březiny 1:1
Neštěmice - Soběchleby 6:0
Libouchec - Hrobce 5:1
Milešov - SK Roudnice B 2:2

Utkání 18. kola I.A tř., sk. A, hrané v sobotu 20.04. 2013 v Rumburku před 40. diváky.

ŽK: 1 – 4

Ondrka – Bubla, Kulhánek, Netymach, Pechánek – Cimpl, Králíček, Povejšil, Lapšo (58. Kratochvíl) – Mikšovský, Konrád (68. Řezáč)

Naše domácí vítězství z předchozího kola jsme chtěli potvrdit na půdě Rumburku, ale utkání se nám vůbec nepovedlo. Domácí tým byl lepší ve všech směrech a od většího přídělů nás uchránil brankář Ondrka, přestože druhý gól padl po jeho zaváhání.
Již od začátku utkání bylo patrné, že Jiskra dnes nemá svůj den. V 16. minutě jsme po naší chybě ve středu hřiště a rychlé akci domácích obdrželi první branku -1:0. Ve 21. min. domácí útočník opět sám před naším brankářem, ale tentokrát byl Ondrka úspěšnější. K prvnímu ohrožení branky domácích jsme se dostali až ve 36. min.,ale Lapšo vystřelil ze 16 m pouze slabě do gólmana a o několik minut později domácí obrana zblokovala pokus Konráda. Ve 40. min. domácí nastřelili tyč a ve 42. min. si domácí útočník pohrál ve vápně s Pechánkem, ale naštěstí mířil vedle. V poslední minutě postupoval na branku domácích Mikšovský, ale jeho střelu z úhlu vyrazil brankář na roh.
V 56. min. po rychlé akci chytil Ondrka pokus domácích. V 60. min. se dostal Bubla před domácího brankáře, ale ten včasným vyběhnutím zabránil vyrovnání. Následně se domácí tým dostal do dvou šancí, ale Ondrka opět zachránil. V 71. min. zahrávali domácí standartní situaci, Ondrka propadl ve vzdušném souboji s domácím útočníkem a centrovaný míč skončil v naší síti - 2:0. Na konci utkání se do šance dostal Řezáč, když vybojoval míč v souboji s netakticky vyběhnuvším gólmanem, ale střílel nad.